2 Kasım 2007 Cuma

Hoodai Gordonii

Hoodai Gordonii Açliginizi Birkaç Dakika Içinde Azaltacaktir
Hoodia Gordonii gelismis bir istah kesici, metabolizma güçlendirici, yag yakici ve enerji arttirici takviyedir ve bunlarin hepsi bir aradadir. Hoodia Gordonii özel ve dogal termojenik içerige sahiptir. Ephedra , Ma Huang ve Ephedrine içermez .

Biz ürünlerimizde sadece Kalahari çölünde dogal olarak yetismekte olan %100 saf Güney Afrika hoodiasi kullanmaktayiz ve bunu dogrulmak için sertifikalarimizi sunuyoruz.. Bizim Hoodia'miz Bizim hoodia'miz Güney Afrika hükümeti Western Cape Conservation Authority tarafindan izne tabidir ve %100 otantik oldugunun sertifikasi vardir.

Hoodia Gordonii Mevcut En Etkili ve Hizli Kilo Kaybi Takviyesidir


Hizli Kilo Kaybi
% 100 Sertifikali Saf Güney Afrika Hoodia
Kisa sürede ve uzun süre etkili tokluk hissi
Kilo kaybederken hiç bir yan etki yok
Istahinizi azaltacak
21 Nisan 2004 günü , tarihe Amerika'nin Hoodia'yi kesfettigi gün olarak geçti. Bu tarihta CBS teki 60 dakika programini konusu Hoodia Gordonii'ydi ve bu geleneksel bitki ilk defa kamuoyuna duyuruldu .

Su an bu mucizevi ürün bütün piyasayi kasip kavurmaktadir.Pek çok kisi Hoodia gordonii'nin medikal amaçli kesfinin kilo kaybi yönetiminde yüzyilin devrimi oldugu görüsünde birlesmektedir.Hoodia gordonii kaktüsü istah kesen ve zayiflamaya yerdim eden harika içerikli bir bitkidir. Hoodia gordonii kalahari çölünde San kabilelerinin topraklarinda yetisen bir kaktüs türüdür. San yerlileri Hoodia'yi yüzyillardir zorlu Güney Afrika topraklarinda çiktiklari uzun av seferlerinde açligi ve susuzlugu bastirmasi için kullanmaktadir.

Simdi bu mucize diyet haplariyla siz de kilo verebilirsiniz
Hoodia gordonii'nin içerdigi etkin maddenin istahi keserek günlük kalori ihtiyacini 1000 kalori azalttigi klinik çalismalarla ispatlanmistir. Bu mucizevi tamamen dogal ve organik içerik CSIR tarafindan yapilan 30 yillik bilimsel çalismalarinin sonucudur.


Hoodia Gordonii sizin için ne yapar ?
Hoodia sadece birkaç miligram aldiktan sonra bile açliginizi kisa sürede keser,
Hoodia simdiye kadar bulunmus en etkili ve dogal istah kesici oldugundan istahinizi kontrol altina almanizi saglar,
Hoodia size enerji vererek kendinizi harika hissetmenizi saglar,
Hoodia asiri yemenizi engelleyerek kilo kaybetmenizi saglar,
Hoodia 100% dogaldir ve sizin için gösterecegi etkiler kanitlanmistir.
Hoodia Gordonii Ne Yapmaz
Hoodia diger pek çok istah kesici gibi bulanti yapmaz,
Hoodia kalp çarpintisi ve uykusuzluk yapmaz,
Hoodia diger takviyelerin tersine siskinlik hissi yaratmaz,
Hoodia vücut ates basmasi ve terlemeye neden olmaz ve bütün gün kendinizi rahatsiz hissetmenize yol açmaz.
Hoodia bir ilaç degil bir gida takviyesidir ve bu yüzden son derece güvenlidir. Vücudunuzda açlik hissetmemenizden baska hiçbir etkisini farketmezsiniz